Rejestracja uczestnictwa w Konferencji otwarta

Konferencja EFPE 2019 > Aktualności > Rejestracja uczestnictwa w Konferencji otwarta

Rejestracja uczestnictwa w Konferencji otwarta

19 marca 2019 | EFPE | Aktualności

Drodzy Przyjaciele EFPE, mamy zaszczyt poinformować, iż rejestracja uczestnictwa w konferencji została otwarta na naszej stronie.
Zapraszamy do udziału w XIX edycji EFPE.
Udział w roli Prelegenta można zgłosić poprzez: www.efpe.pl/rejestracja-prelegenta/
Udział w roli Uczestnika można zgłosić poprzez: www.efpe.pl/rejestracja-uczestnika/

Koszt uczestnictwa w EFPE 2019:

Cena netto dla uczestnika administracyjnego: PLN 499

Cena netto dla uczestnika biznesowego: PLN 1499

 

UWAGA! W przypadku podjęcia decyzji o udziale w Konferencji oraz opłacaniu uczestnictwa do dnia 30 kwietnia, obowiązuje rabat.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@efpe.eu

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r(zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
  • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu z osobami zainteresowanymi informacjami dotyczącymi konferencji Europejskiego Forum Podpisu Elektronicznego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem (wybrać odpowiednio). Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Mam ukończone 13 lat i jestem osobą uprawnioną do samodzielnego wyrażenia zgody

POLITYKA PRYWATNOŚCI