Podsumowanie

Konferencja EFPE 2020 > Archiwum > 2002 > Podsumowanie

Podsumowanie

29 stycznia 2018 | EFPE | 2002

II Międzynarodowa konferencja z cyklu
„Podpis elektroniczny i PKI – światowe trendy, doświadczenia i oczekiwania”
26 – 28 września 2002
Hotel Amber Baltic, Promenada Gwiazd, Międzyzdroje.

Szanowni Państwo
W imieniu swoim i firmy Unizeto oraz Rady Programowej Konferencji chcielibyśmy Państwu bardzo serdecznie podziękować za udział w Europejskim Forum Podpisu Elektronicznego, które odbyło się w Międzyzdrojach w dniach 26 – 28 września 2002 r.
Dokładaliśmy starań, aby konferencja była na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że zarówno wybór tematów prezentacji jak i miejsce okazały się atrakcyjne i spełniły Państwa oczekiwania.
Jesteśmy przekonani, że spotkanie przedstawicieli licznych środowisk związanych z podpisem elektronicznym, stanie się płaszczyzną wymiany cennych doświadczeń i poglądów oraz wpisze się na stałe w kalendarz istotnych wydarzeń dla społeczeństwa informacyjnego.
Jeszcze raz dziękujemy za udział w Europejskim Forum Podpisu Elektronicznego.
Organizatorzy Europejskiego Forum Podpisu Elektronicznego.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r(zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
  • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu z osobami zainteresowanymi informacjami dotyczącymi konferencji Europejskiego Forum Podpisu Elektronicznego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem (wybrać odpowiednio). Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Mam ukończone 13 lat i jestem osobą uprawnioną do samodzielnego wyrażenia zgody

POLITYKA PRYWATNOŚCI