Ta treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, podaj hasło poniżej:

Szybo postępująca globalizacja, nie tylko w obszarze biznesowym ale i społecznym czy kulturowym, wymusza na nas projektowanie technologii, które mogą być wykorzystywane niezależnie od granic terytorialnych. Technologii, która będzie jednolita, bezpieczna i uniwersalna.

Dlatego stworzyliśmy międzynarodową konferencję Trusted Economy Forum, która skupia światowej klasy ekspertów z różnych dziedzin. Jest miejscem do dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń w zakresie elektronicznej identyfikacji i kwalifikowanych usług zaufania. Pokazujemy najnowsze trendy w przeprowadzaniu transformacji cyfrowej przedsiębiorstw i administracji publicznej oraz praktyczne zastosowania elektronicznych narzędzi w różnych sektorach rynku.

Analizujemy zmiany w zakresie norm i aktów prawnych dotyczących usług identyfikacji elektronicznej, uwierzytelniania, podpisów elektronicznych i innych usług zaufania z perspektywy prawnej, technicznej i społeczno-ekonomicznej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak bezpiecznie przeprowadzić swoją firmę przez transformacje cyfrową i dowiedzieć się, jak osiągnąć znaczące korzyści biznesowe, dołącz do nas podczas TEF.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na korzystanie z ciasteczek, które nie są niezbędne do korzystania ze strony, możesz dokonać zmian ustawień w przeglądarce, z której korzystasz.

Subscribe to our newsletter